Startliste og startider

Oppdatert 20/3 kl. 09.40

• Lørdag: Fellesstart for hver klasse. 15 minutter intervall mellom klassene. (30 minutter intervall mellom klasse 1. Flerspann og fram til klasse 7. Slede 8-spann).

• Søndag: Fellesstart for hver klasse. 10 minutter intervall mellom klassen. (30 minutter intervall mellom klasse 1. Flerspann og fram til klasse 7. Slede 8-spann)

Nr

Etternavn Fornavn Klubb

Starttid

  Kl.3 – 1-spann menn

1

Eriksen Per Åge Grenland Hundekjørerklubb

13.00

2

Bråten Widar Oslomarka Trekkhundklubb

13.00

3

Andreassen Ivar Bærum Hundekjørerklubb

13.00

4

Bjerknes Kjell-Olav Bødalen IF

13.00

5

Hoel Trond Are Grenland Hundekjørerklubb

13.00

6

Johnsen Anders Bærum hundekjørerklubb

13.00

7

Solhaug John Einar Asker trekkhundklubb

13.00

8

Grøndalen Stein Asker trekkhundklubb

13.00

9

Lysgaard Jørgen Bærum Hundekjørerklubb

13.00

10

Fossnes Andreas Bærum Hundekjørerklubb

13.00

11

Mæland Jørgen Bærum Hundekjørerklubb

13.00

12

Lauvålien Håvard Bærum Hundekjørerklubb

13.00

13

Unneberg Sofus Oslomarka Trekkhundklubb

13.00

14

Pettersson Micke Falu DHK

13.00

Kl.4 – 1 spann kvinner

15

Spigseth Cathrine Bærum Hundekjørerklubb

13.00

Kl. 2 – 2 spann

20

Braathen Siri Drammen trekk hund klubb

13.15

21

Fjeldstad Kåre Trysil Hundekjørerklubb

13.15

22

Fjeldstad Unni Trysil Hundekjørerklubb

13.15

23

Evensen Odd Trysil Hundekjørerklubb

13.15

24

Svartsund Aleksander L. Norsk polarhundklubb

13.15

25

Nomeland Johans Bergen Trekkhundklubb

13.15

26

Fossnes Ketil Bærum Hundekjørerklubb

13.15

27

Holte Julie Thue Bærum Hundekjørerklubb

13.15

28

Smith Christen Bærum Hundekjørerklubb

13.15

29

Enger Simen Nittedal Hk

13.15

30

Ulberget Monica OMTK

13.15

31

Bernhoft Aksel Drammen trekk hund klubb

13.15

Kl. 1 – Flerspann

40

Dahlen Thorvild Bærum hkklubb

13.30

41

Andersen Pål OMTK

13.30

42

Brattlie Gaute Nittedal Hk

13.30

43

Birkeland Kent Bærum Hundekjørerklub

13.30

44

Evensen Eivind Drammen Trekkhundklubb

13.30

45

Aaseby Solveig Nittedal Hk

13.30

46

Knag Eskil Nittedal Hk

13.30

47

Kvasnes Mikkel Trysil Hundekjørerklubb

13.30

48

Berge Martin Trysil Hundekjørerklubb

13.30

49

Olsen Kristoffer Grøtan Trysil Hundekjørerklubb

13.30

Kl.7 – Slede 8-spann

50

Lønne Egil Hakadal shk

14.00

51

Langegård Tom Erik Ringerikehundtrekk

14.00

52

Næss Turid OslomarkaTrekkhundklubb

14.00

53

Hegre Kai OMTK

14.00

54

Buljo Tonje Hamar trekkhundklubb

14.00

55

Kommnick Ingo ikke medlem

14.00

56

Svendsrud Terje Drammen trekkhund klubb

14.00

Kl.6 – Slede 6-spann

60

Birk Vidar Folldal THK

14.15

61

Simonsen Tormod Nedre Romerike Trekkhundeklubb

14.15

62

Rønseth Morten OMTK

14.15

63

Aasheim Kristin Femund Trekkhundklubb

14.15

64

Nyrønning Geir Drammen trekkhund klubb

14.15

65

Sagstad Børge Hamar trekkhund klubb

14.15

66

Sturm Ute NO TEAM

14.15

67

Holthe Knut Arne Bærum Hundekjørerklubb

14.15

68

Hansen Karsten Romerike trekkhundklubb

14.15

69

Hoel Terje Molde og Omegn Hundekjørerlag

14.15

Kl.5 – Slede 4-spann

70

Ribu Kirsten Oslomarka trekkhundklubb

14.30

71

Alhaug Bente Sofie Oslomarka trekkhundklubb

14.30

72

Thue Gørild Bærum Hundekjørerklubb

14.30

Kl.8 – Miniseppala

80

Knag Synne Nittedal Hk

14.45

Kl.9 – Familie / turklasse

90

Aasheim Ella Femund Trekkhundklubb

14.45

91

Kelly Susannah Asker trekkhundklubb

14.45

92

Boysen Hillestad Andreas Holmenkollen SK

14.45